افزایش آموزش غیرمختلط و تفکیک جنسیتی در آمریکا و اروپا..!!

date_range ۰۵ مهر ۱۳۹۸ access_time زمان مطالعه: دوازده دقیقه visibility بازدید: 1
افزایش آموزش غیرمختلط و تفکیک جنسیتی در آمریکا و اروپا..!!

📍افزایش آموزش غیرمختلط و تفکیک جنسیتی در آمریکا و اروپا..!!

🔘 در این مقاله ابتدا به افزایش تفکیک جنسیتی مدارس و دانشگاه‌ها در اروپا و آمریکا می‌پردازیم و سپس گوشه‌ای از آمارهای تجاوز به زنان در اروپا و آمریکا را ذکر می‌کنیم.
مردان اروپایی از کودکی با زنان بوده‌اند. در مهدکودک، دبستان، دبیرستان، دانشگاه و حتی در استخر و کنار سواحل و کلا در همه‌جا با زنان مختلط بوده‌اند. و مانند کشورهای جهان سومی تفکیک جنسیتی نشده‌اند. اما آیا اینها باعث چشم و دل سیری غربی‌ها شده‌است یا آنان را تشنه‌تر کرده است؟ در این مقاله به این موارد خواهیم پرداخت.

🔹 غیرمسلمانان، خطر اختلاط در آموزش را درک کرده‌اند البته نه بخاطر رعایت اخلاق چرا که برایشان اهمیتی ندارد بلکه دانسته‌اند آنچه برای جنس مذکر مناسب است برای مؤنث مناسب نمی‌باشد و آموزش دختران در کنار پسران، وقت را هدر می‌دهد و توانایی‌ها را ضایع می‌گرداند.

آنها پژوهش‌های بسیاری انجام داده‌اند و در آنها تفاوتهای آموزشی بین دو جنس مذکر و مؤنث را بیان داشته‌اند. از مشهورترین این پژوهش ها متعلق به لئونارد ساکس است، او کتابی دارد با نام (Why Gender Matters) که تفاوتهای بین مذکر و مؤنث و لزوم جدایی میان آن دو در آموزش را بیان داشته است بلکه گوید حتی طنین صدای استاد مرد برای پسران مناسب است اما برای دختران خیر!!

🔸 مغزت سوت می کشد اگر بدانی که بیش از ۵۰ دانشگاه غیرمختلط بویژه فقط برای زنان در آمریکا وجود دارد!! و تخصص های بسیار زیادی در آن تدریس می شوند و این دانشگاهها ائتلافی با نام (Women’s College Coalition) دارند و می توانی از سایت آنها مطمئن شوی، و این لیستی از نام دانشگاههای غیرمختلط در آمریکا است:
http://bit.ly/2CwPIRq

🔸 البته این امر تنها خاص آمریکا نیست بلکه در کره جنوبی هم دانشگاهی همچون (Ewha Womans UniversIty) وجود دارد و در بریتانیا نیز بیش از ۱۹ دانشگاه ویژه زنان هست از جمله (Bedford College). و در چین هم بیش از ۹ دانشگاه موجود است، همچنین در کانادا، استرالیا و فیلیپین اینگونه دانشگاههایی هستند.
دبیرستانهای ویژه پسران در بریتانیا، آمریکا و دیگر کشورهای غربی موجود است همچون دبیرستان (Epping Boys) در استرالیا، بلکه ۴۰ مدرسه و دبیرستان در آنجا وجود دارند که خبری از اختلاط در آنها نیست و عجیب اینست که دولتی هستند!
در بریتانیا مدرسه (Winterbourne Boys’ Academy)
هست که پذیرای پسرانی است که عمرشان از ۷ سال تا ۱۱ سال می باشد و از طرف دولت پشتیبانی می شود و این مدارس نیز دارای ائتلافی است که (IBSC) نام دارد و می توان وارد سایت آن شد:
http://bit.ly/2B540sD
که در سایت، مدارس بی شماری را خواهید یافت.

🔹 همچنین مدارس و دبیرستانهایی ویژه دختران در آمریکا و بریتانیا وجود دارند همچون دبیرستان (Truro) و مقاله عجیبی دارند که در آن، سبب اختصاص مدرسه فقط به دختران را توضیح می دهند. همچنین مدرسه (Withington Girls School) پذیرای دختران ۷ تا ۱۸ سال است و نیز انجمن مشترکی دارند که نام مختصر آن (GSA) است و از تعداد آنها شگفت زده خواهید شد.

▪️ در بعضی کشورهای جهان سوم آنگونه که غرب آنرا توصیف می‌کند اجازه اختلاط بین دو جنس را می‌دهند و خنده دار اینست که برخی کشورهای جهان سوم هرگاه بخواهند پیشرفت کنند اجازه اختلاط، رقص و موسیقی می‌دهند مبادا برچسپ عقب ماندگی و کوته فکری بخورند، با این حال علوم را رها می کنند!!

✔️ شیخ عبدالعزیز الطریفی:
«برایت پیشرفت غرب در علم و صنعت را مثال می‌زند. سپس به‌غیر از سکس و بی‌بندوباری برهنگی از آنان چیزی را یاد نمی‌گیرد.
همچون کسی که وفاداری سگ را می‌ستاید سپس به‌جز پارس کردن چیز دیگری از سگ یاد نمی‌گیرد.»

اما چرا اسلام اختلاط زنان با مردان را حرام نموده و چرا غربی‌ها روز به روز بیشتر از اختلاط زنان و مردان فاصله می‌گیرند؟

✔️شیخ الاسلام ابن تیمیه (رحمه الله) فرموده است:
«هرگاه مردان با زنان اختلاط کنند به مثابه اختلاط و یکجا شدن آتش و هیزم است.»

اما بیایید نظری بر واقعیت بیندازیم تا با چشم یقین، درستی گفته شیخ‌الاسلام را مشاهده کنیم:

آمارهای وحشتناکی از پیروان فرهنگ جنسی موجود است آن هم در اماکنی که فرض بر این است تحصیل‌کردگان روشنفکر وجود دارند!! افرادی که از دوران ابتدایی با جنس مخالف بوده‌اند اما باز هم آمارهای تجاوز در آن مناطق بسیار بالاست. همان افرادی که ملحدین ایرانی گمان می‌کنند آنها چشم و دل سیر هستند اما واقعیت با این سخنان زیبا بسیار تفاوت دارد.

🔻 بی بی سی در اکتبر ۲۰۱۷ گزارش داد که ۳۶ نماینده پارلمان به آزار جنسی و اقدامات جنسی ناپسند متهم شده اند!

۸۵ درصد از زنان نماینده گفته اند که از خشونت جنسی در پارلمان رنج می برند.
🌐 https://bit.ly/2KQ3wdH

حدود ۵۰ درصد از زنان شاغل در پارلمانهای اروپایی، تهدیدات خشنی دریافت کرده اند چنانکه تهدید به قتل و تجاوز یا زدن برای آنها فرستاده شده چون قصد داشته اند آزار جنسی به خود را گزارش دهند…
در همین منبع آمده که ۹۹.۸ از زنانی که مورد آزار جنسی قرار گرفته اند اتهامی رسمی را بخاطر ترس از انتقام از کارفرمایان خود، متوجه شخص خاصی نکرده اند زیرا در منبع یادشده بیان گردیده که با این کار یا کارشان را از دست می دهند و یا طرف مقابل از آنان انتقام می گیرد.
🌐 https://bit.ly/2KQ3wdH

🔻 در بین هنرمندان! نیز همین گونه است چنانکه در بین ستارگان هالیوود بیداد می کند!
🌐 https://bit.ly/2ZeiW4J

🔻 ۲۶۶ هزار تعدی جنسی توسط کارکنان نظامی مرد نیروهای مسلح آمریکا انجام گرفته است چنانکه بنیاد امور رزمندگان قدیمی آمریکا ارائه کرده است!
🌐 https://bit.ly/2HcsClZ

🔻 این گزارش مدتی پیش از طرف وزارت دفاع آمریکا صادر شده است مبنی بر اینکه: آزارهای جنسی بین سربازان در ارتش آمریکا ۳۸ درصد افزایش داشته است!
🌐 https://cnn.it/2Z9rPg1

🔻 یک آمار می گوید که نیمی از دانش آموزان دختر مدارس آمریکا از سن ۷ تا ۱۲ سالگی در معرض آزارهای جنسی قرار گرفته اند و ۸۷ درصد از این حالات، تاثیر منفی شدیدی بر قربانیان داشته است، در زیر جزئی از آمار آمده که فجایع دیگری هم در آن به چشم می خورد.
🌐 https://bit.ly/2ywVAYN

🔻 گزارشی دیگر از اروپا در مورد آزار جنسی در سر کار:
۶۱ درصد از زنان شاغل در کارهای خدماتی در معرض آزار جنسی قرار گرفته اند (از سن ۱۵ سال).
۳۲ درصد از قربانیان گفته اند که آزاردهنده: یا همکار آنها بوده است و یا مدیر.
و حتی ۷۵ درصد از زنان در کارهای اداری در معرض آزار جنسی قرار گرفته اند.
🌐 https://bit.ly/2KPSjKl

🔻 ۱۰۰ درصد زنان فرانسوی در وسایل مواصلاتی عمومی در معرض آزار جنسی قرار گرفته اند:
🌐 https://bit.ly/1b6GAme

🔻 از هر ۶ زن، یک نفر در آمریکا در معرض تجاوز قرار گرفته است.
۳۲,۱۵۰ حالت تعدی جنسی سالیانه به زنان (از ۱۲ سال به بالا) می شود.
به علاوه فجایع دیگری که در آمار زیر آمده است البته این موارد به نسبت آمار دوم که چندین برابر اولی است چیزی به حساب نمی آید!
🌐 https://bit.ly/2ZbhBLZ

🔻 در انگلیس به منظور جلوگیری از آزار جنسی، دست دادن (🤝) در محل کار ممنوع می‌شود.
🌐 https://bit.ly/2W5WOIk

🔻 مسئول اتحادیه کارگران در بریتانیا (The Trades Union Congress) اظهار داشت که تقریبا از هر ۳۳ دختر جوان ۲ نفر در سر کار در معرض آزار جنسی قرار گرفته اند و گفت که بیش از نیمی از زنان (۵۲ درصد) و حدود دو سوم زنان (۶۳ درصد) بین ۱۸ تا ۲۴ ساله در سر کار در معرض آزار جنسی قرار گرفته اند.
این پژوهش بزرگترین از نوع خود در برهه اخیر است و خانم دکتر مشهور Jane Pillinger به عنوان یکی از پژوهشهای گسترده پیرامون آزار جنسی بدان استناد کرده است.
🌐 https://bit.ly/2qAh9DS

🔻 سازمان ملل متحد نیز که ملحدین به آن می بالند گزارشات هولناکی از آزار جنسی کارمندان خود ارائه می دهد پس از پژوهشی که دو سال به طول انجامید و ۳۰.۳۶۴ کارمند سازمان ملل متحد را شامل شد.
🌐 https://reut.rs/2N8JXAh

🔻 یک میلیون کارمند زن سالیانه در سر کار در معرض آزار جنسی قرار می گیرند.
در کجا؟! در ایالات متحده آمریکا
🌐 https://bit.ly/2rBDUId

🔻 گوگل نیز ۱۳ مدیر و ۳۵ کارمند خود را به سبب آزار جنسی اخراج کرده است.
🌐 https://bbc.in/2TH55yw

🔻 ۶۸ درصد از حالات آزار جنسی به پلیس گزارش نمی شود.
فکرش را بکنید اگر گزارش شود به چه مقدار می رسد؟!
🌐 https://bit.ly/2Mnfz5E

اینها تنها نمونه هایی اندک از رسوایی هایی است که به سبب اختلاط روی داده است.
بلندمرتبه و والا است خداوندی که هر چیزی را که حرام نموده دارای حکمتی است و برای آسایش و آرامش بشر می‌باشد.

✔️ شیخ عبدالعزیز طریفی:
«پیری با تجربه جوانی را نصیحت می‌کند؛ جوان که حکمت نصیحت او را نمی‌داند، مسخره‌اش می‌کند…
سال‌ها می‌گذرد و جوان که اکنون خودش پیر شده و تجربه کرده به سبب ترک نصیحت آن پیر پشیمان می‌شود…
این درحالی است که تفاوت میان آن دو، تنها تجربه‌ی چند سال زندگی بود؛ تفاوت میان علم الله و بنده‌اش چقدر است؟!»

تهیه شده در: «رد شبهات ملحدین»

expand_less
X
منوی اصلی
X