همبستری با کنیزان

date_range ۱۳ مهر ۱۳۹۸ access_time زمان مطالعه: یک دقیقه visibility بازدید: 4

همبستری با کنیزان

بسم الله الرحمن الرحیم
السلام علیکم و رحمة الله و برکاته.
مقاله‌ای که در پیش‌روی مخاطبین گرامی است، حاصل تلاش گروه «رد شبهات ملحدین» می‌باشد در پاسخ به شبهه مشهور “همبستری با کنیزان در اسلام”، و نیز بررسی روایی و تفسیری و فقهی آن با توجه به منابع اسلامی است.
شبهه‌ی مذکور بسیار در فضای مجازی و غالب اوقات از سوی اسلام‌ستیزان به بهانه‌های مختلف علیه مسلمانان مطرح شده است که البته به صورت متفرقه از سوی مسلمانان جواب‌هایی بدان داده شده لیکن در این مقاله اخیر سعی شده است موضوع دقیق‌تر مورد بررسی قرار گیرد و مستنداً و مستدلاً به این شبهه پاسخ داده شود.
در این مقاله به بررسی آیه 24 سوره نساء و همچنین حدیث جنگ اوطاس (منطقه هوازن، جنگ حنین) به عنوان شالوده‌ی شبهاتی که مطرح شده از طرف اسلام ستیزان پرداخته شده است.
خوانندگان محترم در این مقاله به‌طور عموم با مفهوم برده‌داری در اسلام و به‌طور خاص با “ملک یمین” و شرایط و ممنوعیت‌های رابطه جنسی با آن بر اساس منابع اصیل اسلامی آگاه خواهند شد. از این‌رو توصیه اکید می‌شود که این مقاله‌ی مهم مورد مطالعه قرار گیرد و در سایت‌ها و کانال‌ها نشر داده شود تا عموم مسلمانانی که با اصل شبهه مواجه شده‌اند، پاسخ آن را نیز دریافت کنند.

تعداد صفحات: 34
تهیه‌شده در: «رد شبهات ملحدین»

لینک مستقیم دانلود:

https://bit.ly/2kE3Ovg

expand_less
X
منوی اصلی
X