زمانی که گرگ ها مظلوم نمایی می کنند و گیاه‌خوار میشوند

date_range ۲۸ فروردین ۱۳۹۸ access_time زمان مطالعه: هفت دقیقه visibility بازدید: 13
زمانی که گرگ ها مظلوم نمایی می کنند و گیاه‌خوار میشوند

گیاه‌خوارانِ کباب‌دوست چه می‌گویند؟
از آن‌جا که شماری در فضای مجازی به ذبح حیوانات در عید قربان توسط مسلمانان ایراد می‌گیرند و مسلمانان را به کشتار جمعیِ حیواناتِ مظلوم متهم می‌کنند و این کار را وحشیگری و خونریزی قبایل عقب افتاده میدانند
درحالی که گوشت آن حیوانات به طور عمده میان فقرا و گرسنگانی تقسیم می‌شود که در طول سال لب به نان و آبِ درست و سرشار از پروتئین نزده‌اند. خانواده هایی که در سال فقط یکبار گوشت میخورند و آن هم در روزهای قربان است.

حال آن که این افراد نظر به کارهای خود نمی کنند، این که روزانه یکجا با مهمان و خانواده‌های خود، سه وعده غذاهای چرب و لذیذ را که توسط روغن‌های حیوانی و نباتی از گوشت‌های سرخ و بریان‌شده‌‌ی پرندگان و حیوانات بحری و بری آماده گردیده، با چشمِ پنهان و دهانِ به پهنای فلک باز، حیف و میل کنند، ناجوان‌مردانه نمی‌نگرند.

تصمیم گرفتم در این رابطه تحقیق نمایم و آمار کشتار حیوانات را در سطح جهان و کشورهای نامسلمان را به آن‌ها نشان دهم تا باشد دیگر گستاخانه و بی‌شرمانه این انتقاد بی‌جا و نامنصفانه را مطرح ننمایند.

سالانه بیشتر از ۱۵۰ میلیارد حیوان توسط شرکت‌های صنعتیِ گوشت، لبنیات، تخم مرغ و ماهی کشته می‌شوند.
More than 150 Billion
is the number of animals killed in the world per year
by the meat, dairy, egg and fish industries
http://www.occupyforanimals.net/animal-kill-counter.html

در سال ۲۰۰۱ در سراسر جهان ۴۵ میلیارد حیوان برای مصرف انسان‌ها کشته شدند اما در این اواخر آمارها به ۵۶ میلیارد رسیده است.
(اگر ۵۶ میلیارد حیوان را تقسیم بر ۸ میلیارد انسان کنیم، به هر شخص ۷ حیوان در سال می‌رسد)
هر سال تقریباَ ۹۰۰ میلیون حیوان که ۱۰ درصد حیوانات جهان را تشکیل می‌دهد در ایالات متحده آمریکا و همچنین بیشتر از ۹۰۰ میلیون حیوان دیگر در انگلستان جهت تهیه غذا کشته می‌شوند.
تقریبا آمار هر یک از دو کشور ذکر شده برابر است با کشتن ۲.۵ میلیون حیوان در روز، ۱۰۰.۰۰۰ در ساعت و ۱.۷۰۰ در دقیقه و ۳۰ حیوان در ثانیه. نکته جالب اینجاست که این ارقام سرسام‌آور شامل جانوران آبزی که رقمِ درشت دیگر را تشکیل می‌دهند و وزنشان به تُن‌ها میرسد نمی‌شود.
In 2001, 45 billion animals were slaughtered worldwide for human consumption.
Latest figures indicate it has risen up to 56 billion.
Each year, approximately 900 million (about 10%) of animals in the U.S and in the UK alone, more than 900 million animals are slaughtered for food.
That’s about 2.5 million animals killed every day; 100,000 an hour; 1700 per minute and 30 every second.
This figure doesn’t include fish, who are killed in such vast numbers that they are counted in tonnes.
Sources: Food and Agriculture Organization of the United Nations; U.S. Department of Agriculture (USDA), National Agricultural Statistics Service; Animal Aid
http://evolvecampaigns.org.uk/evolve/animals.aspx

سالانه ۴۵۰ الی ۱.۰۰۰ میلیارد ماهی جهت تهیه آردماهی ( ماهی‌ خشک‌ و خُرد‌ شده‌ برای مصرف‌ کود و غذای‌ حیوانات‌) و روغن ماهی شکار می‌شود.
It is estimated that, each year 450 – 1,000 billion fishes are caught to make fishmeal and fish oil.
fishcount.org.uk › fish-count-estimates

آمار حیوانات خشکی زی که جهت تهیه غذا در سرتاسر جهان کشته می‌شوند به صورت زیر است:
●۶۲ میلیارد در سال
●۱۷۰ میلیون در روز
● ۷ میلیون در ساعت
●۲.۰۰۰ در هر ثانیه
The number of land animals slaughtered worldwide for food:
62 billion animals killed every year
170 million animals killed every day
7 million animals killed every hour
2,000 animals killed every second!
http://elated.co.za/every-second-counts/

عده‌ای نیز با فاز روشنفکری و دیدی منتقدانه میگویند باید فقط از غذاهای گیاهی استفاده نماییم و خون هیچ حیوانی نباید ریخته شود.
بیایید تا ببینیم این جماعت منتقدِ عاجزنُما و بی‌ضررنُما، خود چه می‌خورند؟! چه می‌پوشند؟!
بالآخره در این کره‌ی خاکی از چه چیزهایی استفاده می کنند.
این گروه منتقد می گویند باید تنها از گیاهان و میوه‌ها استفاده نمود و نباید خونِ زنده‌جانی را ریخت.

حال آنکه این دوستان گیاەخوار نیز به حیوانات ظلم میکنند چون آنها غذای این حیوانات مظلوم را که گیاهان است، میخورند و به این مسئله توجه ندارند که یکی از مشکلات اصلی در عصر حاضر کم شدن چراگاەهای حیوانات گیاەخوار است.😁

این عالی جنابان جزو اشخاصی هستند که خویشتن را نخبگان و پرچم‌داران علم و دانش معرفی می نمایند، بی‌خبر از این که در تقسیم‌بندی موجوداتِ زنده، گیاهان نیز مانند حیوانات جزو جانداران محسوب می شوند.
بنابراین استفاده از گیاهان در حقیقت ظلم و ستم در حق این موجودات زنده با روح ثابت اند.

پس این اشخاص روشنفکر و خیرخواهِ موجوداتِ زنده لطف نموده دیگر از غذاهایی که از گیاهان حاصل می‌شوند مانند نان(گندم)، روغن نباتی، برنج، میوه‌ها و سبزی‌ها استفاده ننمایند تا باشد طبق ادعای خود پابند به تمام اخلاقیات انسانیت باشند و وحشیگری کهنەپرستان را تکرار ننمایند و به دنیای جانداران احترام بگذارند!

لباس این مدعیان نیز بیشتر محصول حیوانات (مانند پشم، مو و پوست) و گیاهان(مانند پنبه و کتان) است.
این جماعت روشنفکرنما کفش، کیف و کمربند چرمی را نیز به وفور استعمال میکنند و با آنها ژست های آنچنانی میگیرند موادی که از همین حیوانات کشته شده بدست می آید، همان حیواناتی که کشتنشان را وحشیگری میخوانند.

این گروه شیر حیوانات که در حقیقت غذای نوزاد حیوان بی‌چاره‌ است را به شکل شیر، ماست، پنیر، کره،دوغ و… میخورند!!

این گروه روشنفکر تختِ خواب، صندلی و میز اتاقشان نیز از چوب درختان زنده است و یادی هم از آن درختان سرسبز نمی کنند و در این موارد فراموش میکنند که باید روشنفکر باشند چون قلم هایشان را فقط برای اسلام و مسلمان (آن هم در زمان عید قربان) تیز میکنند.

جالب آنجاست که بیشترشان گوشت حیوانات آبی و خشکی را نیز حتی در روزهای عید صرف ‌می نمایند ولی با تمام بی‌شرمی ناجوان‌مردانه از عید قربان ایراد می گیرند.

👌خلاصه کلام و چکیده مطلب آن است که این‌ افراد در یک چشم میکروسکوپ و در چشمِ دیگرشان تلسکوپِ انتقاد و انکار را گذاشته که به صورت دقیق و ذره‌بینی به دیگران می نگرند و اصلا به خود و به کارکرد‌ها و اعمال خویش نظر نمیکنند.
و منطقشان این است که هرآنچه خود کنند، درست و بجا باشد و هرآنچه اسلام بگوید نادرست و نابجا!

نویسنده: ا.ف.ر

تهیه شده در: «رد شبهات ملحدین»

expand_less
X
منوی اصلی
X