کشف نیرنگ و رد بهتان در پاسخ به نقد قرآن « اثر آقای سها »

date_range 29 مارس 2020 access_time زمان مطالعه: سه دقیقه visibility بازدید: 38
کشف نیرنگ و رد بهتان در پاسخ به نقد قرآن « اثر آقای سها »

کشف نیرنگ و رد بهتان در پاسخ به نقد قرآن « اثر آقای سها »

کتاب «نقد قرآن» اثر آقای سها، یکی از کتاب های منتشر شده توسط اسلام ستیزان می باشد، ایشان شبهات مطرح شده در مورد قرآن را کلا جمع آوری کرده و در یک کتاب منتشر نموده است…
ادعاهای زیادی دارد، مثلا می گوید ابتدا در زمینه ی علوم دینی درس خوانده است! و اکنون از دین اسلام خارج شده و به نقد قرآن پرداخته است! ولی یا ادعای ایشان صحت ندارد یا اگر صحت هم داشته باشد مشخص می گردد که درس خواندن ایشان چگونه و در چه سطحی بوده است! (به مطالب کتاب مراجعه بفرمایید متوجه خواهید شد)
این کتاب قریب به 1000 صفحه است، 23 فصل دارد،ایشان در 22 فصل ادعا می کند این مطالب نمی تواند از جانب پیامبری برگزیده آمده باشد! و امکان ندارد سخن خدا باشد! ولی در فصل آخر منکر وجود خدا هم می شود! و مشخص است که این سخنش در 22 فصل نفاق بوده است، آن هم جهت فریب مخاطبان!
سعی نموده مطالب را با زبان بسیار ساده ای ارائه دهد، تا جامعه ی هدف او عوام جامعه باشند، لذا تلاش ما هم بر این بوده با همین شیوه مطالبش را نقد نماییم.
آنچه مشخص است، ایشان در نقد خود از کتب حدیث اهل سنت نیز استفاده کرده است، معلوم نیست وقتی کتابش نقد قرآن می باشد، چرا به نقد احادیث پرداخته است!
ضمن اینکه برای نقد حدیث باید در زمینه ی «بررسی اسناد احادیث» تخصص داشت ( صرفا دیدن متن حدیث در کتب حدیث کافی نیست!)، هرچند ما آن اشکالات را هم پاسخ داده ایم، ولی بی سوادی و بی اطلاعی این شخص در زمینه ی علوم الحدیث نیز، به خوبی آشکار می گردد.
گروه عبادالرحمن جهت اتمام هر چه سریعتر این پروژه، فصل های کتاب را در بین نویسندگان مختلف تقسیم نمود لذا با قلم اساتید توانایی رو برو هستیم، همین موجب شد اساتید؛ فصل مورد نظر خود را به دقت مورد مطالعه قرار دهند و الحمدلله تمام شبهات مطرح شده در کتاب را پاسخ دهند!
سعی ما بر این بوده که فهرست کتاب دقیقا مانند فهرست کتاب آقای سها باشد، لذا اگر شبهه ای در کتاب ایشان دیدید؛ می توانید شماره ی فصل و عنوان متن در فصل بندی ایشان را پیدا کنید و با مراجعه به کتابی که ما تدوین نموده ایم، همان فصل و همان مطلب را در فهرست، مورد جستجو قرار دهید و به صفحه ی مورد نظر و پاسخ قید شده مراجعه نمایید.
نگران نباشید، رویه ی نویسندگان ما بر این بوده، همراه بیان شبهه ی مطرح شده توسط ایشان، پاسخ را تقدیم کنند! لذا با داشتن کتاب ما، از مطالب کتاب ایشان هم مطلع خواهید بود.
نسخه ای که در اختیار شما قرار دارد ویرایش اول کتاب می باشد و سعی ما بر این است ان شاء الله در ویرایش های بعدی نسخه های کاملتری ارائه دهیم.
از تمام جوانان عزیز، (موافقان و مخالفان) درخواست می گردد این کتاب را مطالعه نمایند، تا با چشمان خود ببینند که مخالفان نور قرآن، نور خدا پرستی و توحید؛ از چه فریب هایی استفاده کرده یا دچار چه نوع کج فهمی هایی شده اند، ولی باز هم در بوق و کرنا دمیده اند که قرآن پر از اشکال است!
باورش خیلی سخت است، ولی تعداد زیادی از دانشجویان و جوانان ما بخاطر این کتاب (کتاب آقای سها) دچار شبهه شدند! و متاسفانه ادعاهای ایشان را باور کرده اند! بفرمایید خود کتاب «کشف نیرنگ و رد بهتان، در پاسخ به نقد قرآن ) را مطالعه کنید تا سطح علمی و صحت و سقم اشکالات نادرست ایشان را ملاحظه نمایید.

حجم: ۱۴ مگابایت
تعداد صفحات: ۳۲۶۹
نگارنده: تعدادی از نویسندگان

لینک دانلود مستقیم این اثر:

https://bit.ly/3axahwU

تهیه شده توسط گروه رد الحادی عبادالرحمن

expand_less
X
منوی اصلی
X