ثوابت مسلمان معاصر

ثوابت مسلمان معاصر

createنویسنده: دکتر صلاح عبدالفتاح خالدی
undoمترجم: خداداد مطاعی پور
collections_bookmarkناشر: رد شبهات ملحدین

ثوابت..

واژه‌ای ناآشنا برای بسیاری از مسلمانان…

و به دلیل همین ناآشنایی است که اسلام‌ستیزان اعم از ملحدین، سکولارها، روشنفکران غربگرا، اهل کتاب و… توانسته‌اند در پوشش علم و انسانیت و مواردی این چنینی، همه امور دینی را بر خط متغیر و نسبیت بیاورند و حقانیت و ثبات آن را زیر سؤال ببرند و در چشم مسلمین کم‌ارزش جلوه دهند.

لذا چون ثوابت دین صحیح و کامل ما از همه جهت آماج حملات قرار گرفته بر هر مسلمانی واجب است که به دفاع از آن مبادرت ورزد.

اما بدون شناخت و علم بدانها قادر به دفاع نیست به همین منظور سعی نمودیم این مسئله مهم را به صورتی مختصر برای مسلمانان بیان داریم تا با دانستن اهمیت این مسئله خود را در برابر مغرضان و بدخواهان واکسینه نمایند.

این ثوابت نزد مسلمان از هر چیزی در زندگی اش، گرانبهاتر است حتی از جانی که دارد نیز ارزشمندتر است و به همین دلیل آنها را بر همه چیز مقدم می دارد و بخاطرشان همه چیز را فدا میکند هرچند که زندگی و جانش باشد، و اگرچه آن چیز، نفَسها و ضربان قلبش باشد.

او بخاطر ثوابت، مال، خانواده، فرزندان، منافع و مصالح و دنیایش را فدا میکند بلکه حتی بخاطر آنها، جان و زندگی خود را نیز فدا می نماید،

و کار برخی “تاجران مبانی و اصول” و “موضع فروشان مصلحت طلب” را که ثوابت خود را به پای مصالح و منافعشان قربانی میکنند انجام نمی دهد بلکه او بر این ثوابت، ثابت باقی می ماند.

expand_less
X
منوی اصلی
X