بالاخره هویت خیّر مهابادی مشخص شد.

اردیبهشت ۱۴, ۱۳۹۹

خبر
بالاخره هویت خیّر مهابادی مشخص شد.

هویت خیر گمنام مهابادی به اصرار معتمدین، روحانیون و اعضای سازمان مردم نهاد زاگرس رسانه‌ای شد.

این خیّر که در انجام بسیاری از کارهای خیریه و عام المنفعه در شهرستان مهاباد نقش داشته، همواره بر رسانه‌ای نکردن هویت خود اصرار کرده است.

وی بیش از ۲۰ سال است که در امورات خیریه شهرستان پیشگام بوده و تجهیز مسجد مولوی، توزیع بسته های مواد غذایی طی سالیان متمادی و حمایت از کارهای عام المنفعه و خیریه از دیگر اقدامات وی است که در چند سال گذشته رسانه‌ای نشده است.

حاج رامین صدیقی یا همان خیر گمنام مهابادی در سال‌های گذشته اقدام به ساخت مدرسه‌ای موسوم به مدرسه سبز در خیابان وفایی مهاباد با تأمین اعتبار بیش از ۱۰ میلیارد تومان کرده که تا بحال نمونه‌ی آن در سطح کشور وجود نداشته است.

🔸همچنین وی همزمان با شیوع کرونا در منطقه و شهرستان مهاباد و کمبود تجهیزات بیمارستانی اقدام به خرید کالای پزشکی در دو مرحله به ارزش بیش از چهار میلیارد تومان و اهداء آن به بیمارستان آن شهر کرد.

این شخص با تعطیلی بازار، تحمیل فشار و فرا رسیدن ماه مبارک رمضان اقدام به تهیه بیش از سه هزار بسته معیشتی کرد تا نقشی هم در حمایت از اقشار آسیب پذیر داشته باشد.
🌐 bit.ly/2VNgmjJ

🔻نکته جالب آنجاست که ایشان قبلا به سفر حج رفته است. حال سوال اینجاست که ملحدین و اسلام‌ستیزانی که هر سال با فرا رسیدن ایام حج، به بهانه‌ی کمک به فقرا به این رکن و اصل اسلام حمله می‌کنند خبر دارند اکثر افراد خیر در جامعه جزو کسانی هستند که به خدا و قیامت و جزا و پاداش ایمان دارند؟
یک ملحد و آتئیست به ندرت حاضر به انجام کارهای خیریه می‌شود زیرا بنابر اعتقادش با مرگ به نیستی می‌رود و برایش فرقی ندارد به هزار نفر کمک کند یا هزار نفر را بکشد چون با مردن همه چیز تمام می‌شود.

داستایوفسکی بسیار زیبا در این مورد می‌گوید که: “اگر خدا نباشد، همه چیز مجاز است”

در تفکر آتئیسم چیزی به اسم خوب و بد وجود ندارد. چون چه کسی باید خوب و بد را تعیین کند؟ انسان هر طور دوست دارد زندگی می‌کند و کسی نمی‌تواند درست و غلط را برای دیگران تعیین کند. از همین رو حزب لیبرال سوئد خواستار رابطه‌ی جنسی با مادر، خواهر، پدر و برادر بدون هیچ قید و بندی شد.
🌐 https://dailym.ai/1QZ9iU9

🌐 https://bit.ly/1oE3oRq

🔹از نظر تفکر آتئیسم چه دلیلی وجود دارد که ازدواج با مادر و محارم اشتباه است؟ هیچ دلیلی وجود ندارد. اکثر بزرگان ملحدین و اسلام‌ستیزان نیز به عدم وجود دلیل برای اشتباه بودن این کار اذعان می‌کنند. زیرا شما نمی‌توانید یک آتئیست و ناباور را که خواهان ازدواج و رابطه جنسی با محارم (مادر، خواهر، برادر، پدر و…) و مردگان یا آدم‌خواری است را منع کنید چون از نگاه ماتریالیستی و مادی‌گرایانه چیزی به اسم خوب و بد و خیر و شر، وجود ندارد

expand_less
X
منوی اصلی
X