بعد از مدت‌ها انتظار، جلد سوم کتاب “الحاد نوین باتلاق رنگین” به بازار آمد

خرداد ۲۲, ۱۳۹۹

#خبر
🔴بعد از مدت‌ها انتظار، جلد سوم کتاب “الحاد نوین باتلاق رنگین” به بازار آمد…
bit.ly/2Z90kTt

📚نام کتاب: الحاد نوین باتلاق رنگین (جلد سوم)
✍️نویسنده: مراد یوسفی
📄تعداد صفحات: 768

الحاد نوین باتلاق رنگین، کتابی که بعد از نشر آن تحول بزرگی را در بخش رد الحاد ایجاد کرد. کتابی که سادگی پاسخ‌ها و قابل درک بودن آن برای همه مردم در اقشار مختلف جامعه، از ویژگی‌های اصلی و بارز آن است.

سه کتاب دیگر نویسنده‌ی کتاب‌های “الحاد نوین باتلاق رنگین” که قبلا بصورت pdf برای دانلود رایگان منتشر شده است:

🔻قرآن و علم؛ تضاد یا تطابق (پاسخ عقلی به 41 اشکال علمی مطرح شده برای قرآن – تمام اشکالات)
🌐 t.me/no_atheism/2462

🔻نقد مختصر قرآنیون (منکران سنت پیامبر)
🌐 t.me/no_atheism/2327

🔻منزه است کلام خدا (پاسخ به ۹۲ تناقض مطرح شده برای آیات قرآن – تمام تناقضات و تضادها)
🌐 t.me/no_atheism/2804

الحمدلله کتاب “الحاد نوین، باتلاق رنگین” جوانان زیادی را از الحاد و ناباوری نجات داده است. خداوند به نویسنده این مجموعه کتاب‌ها و تمام کسانی که در معرفی و نشر آن تلاش می‌کنند پاداش خیر دهد.

در شرایط فعلی که دشمنان اسلام با تمام توان خود شبهات را علیه اسلام منتشر می‌کنند و مسلمانان شب و روز با این شبهات مواجه می‌شوند، لازم است در خانه‌ی هر مسلمانی و همچنین مساجد این کتاب وجود داشته باشد تا سوالاتی که برای مردم از اقشار و سنین مختلف ایجاد می‌شود جواب‌هایی برایشان در دسترس باشد. مطالبی که اسلام‌ستیزان این روزها با نیرنگ و حیله‌گری آن را بیان می‌کنند تا جوانان را در باتلاق الحاد و ناباوری فرو برند و شبهاتشان را در قالب‌های مختلف در فیلم‌ها و سریال‌ها، کتاب‌ها و نوشته‌های اینترنتی، تصاویر احساسی و جوک‌های مختلف منتشر می‌کنند.

🔻توجه: تا جایی که می‌توانید حتما کتاب‌های “الحاد نوین باتلاق رنگین” را از کتابفروشی‌های دینی تهیه کنید (برای حمایت و تداوم کارشان) و در صورت عدم دسترسی به آن‌ها، می‌توانید کتاب را بصورت اینترنتی از نشر احسان سفارش دهید.
✾•┈┈••✦❀✦••┈┈•✾
@no_atheism

expand_less
X
منوی اصلی
X