حقیقتی از زبان یک خداناباور

اردیبهشت ۱۱, ۱۳۹۸

 

میشل اُنفره فیلسوف خداناباور فرانسوی می گوید: غرب باید از کشورهای اسلامی خارج شود.

چرا ما مشکل تروریسم داریم؟ مسلمانان احمق نیستند؛ ما جنگ را به خانه‌های آنها برده‌ایم و ده‌ها وصد ها نفر از آنها را کشته‌ایم، بعد انتظار آنها را می کشیم.
آنها خوب نیستند، اصلا چرا باید خوب باشند؟!

او در کتاب نوشته خود، در نقد اسلام به اسم (درباره اسلام) در صفحه 21 و 22 می گوید: رژیم های اسلامی مانند عربستان و ایران و غیره، غرب را تهدید نمی کنند. حال زمانی که فرانسه و آمریکا برای کسب مواد زیرزمینی مانند نفت و برای مدل مصرفی خود، دست به مداخله نظامی می زنند، اسلامیست‌ها به ما حمله می کنند. او می گوید حمله غرب به کشورهای مسلمان انسان‌های بیشماری را کشته است.

و در صحفه 147 همین کتاب می نویسد: فرانسه باید به سیاست نواستعماری خود پایان دهد و باید میان داعش و دولت فرانسه قرارداد آتش بست به امضا برسد.

و در صفحه 159 می گوید: باید بمباران قطع شود تا ترورها در فرانسه متوقف شود، زیرا کشورهایی که در بمباران شرکت ندارند مورد هدف تروریسم داعش نیستند.

تحلیل: مخلص کلام میشل اُنفره این است که تا وقتی که غرب به کشتار مسلمانان ادامه دهد، باید با مشکل تروریسم و مورد حمله واقع شدن، دست و پنچه نرم کند. به همین دلیل می گوید که: غرب باید از کشور های اسلامی خارج شود.

همچنین او تقریبا با حمله کننده‌گان به غرب احساس همدردی می کند و با توجه به اینکه شدیدا مخالف قرآن و اسلام است می گوید: رژیم های اسلامی تهدیدی برای غرب نیستند و اعتقاد دارد که این غرب است که برای دست یابی به نفت به کشورهای اسلامی حمله می کند و باعث کشتار انسان های بیشماری است پس غرب باید منتظر اقدام های تلافی جویانه باشد.

و راهکار او برای توقف حملات داعش به خاک فرانسه و سایر کشور های غربی جالب است.

او می گوید: باید بمباران‌ها علیه مواضع داعش قطع شود تا ترور‌ها در فرانسه قطع شوند. چرا که کشورهایی که با داعش در جنگ نیستند مورد حملات تروریستی واقع نشدەاند!

البته این سخنان را یکی از فرماندهان داعش در تائید و توجه حملات خود به فرانسه نگفته است بلکه این سخنان را یک فیلسوف خداناباور فرانسوی به اسم میشل انفره گفته است!!

expand_less
X
منوی اصلی
X