حمله به محل اقامت مهاجران در یونان

شهریور ۱۰, ۱۳۹۸

حمله به محل اقامت مهاجران در یونان توسط اروپائیان بافرهنگ و انسان‌دوست…!!

گروه ۹۰ نفره‌ای از پناهجویان در «ویلیا» در حومه آتن مورد حمله ساکنان این روستا، از جمله شهردار آن قرار گرفتند.

برخی از این افراد با ورود به هتل محل اقامت این پناهجویان، شیشه ها را شکستند و چند پناهجوی سوری و فلسطینی از جمله یک مرد سالخورده و دو فرزندش را مورد ضرب و شتم قرار دادند.

این گروه از مردم محلی حدود ۷۰ نفر بودند که ۱۰ نفر از آنها با حمله به این هتل تعدادی از پناهجویان را مورد ضرب و شتم قرار دادند.

بیشتر این پناهجویان اهل سوریه و عراق هستند و در یک هتل اقامت دارند.

https://fa.euronews.com/2019/03/19/racist-attack-against-refugees-in-vilia-about-an-hour-from-athens

تنها زمانی می‌توانید چهره واقعی اروپایی های بافرهنگ را ببینید که آنها را در بحران‌ها مشاهده کنید و آن موقع نقاب از چهره برمی‌دارند و شخصیت واقعی خود را نشان می‌دهند. آن موقع خواهید فهمید که اعتقاد نداشتن به قیامت و حساب‌وکتاب انسان را از انجام هیچ عملی باز نمی‌دارد و برای آسایش خودشان هر جنایتی را انجام خواهند داد.

در جریان جنگ جهانی دوم، برخی از کارکنان نظامی ایالت متحده آمریکا اعضای بدن کارکنان خدماتی ژاپنی در جبهه اقیانوس آرام را قطع می‌کردند. قطع عضو کارکنان خدماتی ژاپنی شامل بردن اعضای بدن به عنوان «یادگاری جنگی» و «غنائم جنگی» بود. دندانها و جمجمه‌ها بیش از همه به عنوان غنیمت برده می‌شد گرچه دیگر اعضای بدن هم جمع آوری می‌شد.
bit.ly/2UJiBS5

اگرچه امروز غرب‌پرستان و اسلام‌ستیزان تمام سعی خود را دارند با پخش ویدیوهای انتخاب شده و دستچین شده این ذهنیت را در مردم ایجاد کنند که اروپاییان مهد فرهنگ و هنر و انسانیت و… هستند و انسان اروپایی از انسان خاورمیانه‌ای بسیار ارزشمندتر و با فرهنگ‌تر است!

expand_less
X
منوی اصلی
X