حمله به مسلمانان در هند با چاقو، قمه و سلاح‌های گرم | کشته شدن بیش از سی مسلمان در دهلی‌نو هند

اسفند ۹, ۱۳۹۸

خبر

🔴حمله به مسلمانان در هند با چاقو، قمه و سلاح‌های گرم | کشته شدن بیش از سی مسلمان در دهلی‌نو هند

در طی سه روز گذشته، حمله از سوی هندوها و سربازان ارتش هند به مسلمانان شدت گرفته است. این درگیری‌ها به دلیل قوانین جدیدی که دولت هند علیه مسلمانان تصویب کرده، بوجود آمده است.

دولت نارندا مودی رئیس جمهور هند، قانون جدید شهروندی را تصویب کرده است که در آن به اقلیت‌های مهاجر بودائی، مسیحی، هندو، جینز، زرتشتی و سیک، شهروندی اعطا می‌شود ولی این قانون شامل مسلمانان نمی‌شود. این قانون یکی از مراحل پاکسازی تدریجی دویست میلیون مسلمان از هند می‌باشد. اکثر مسلمانان میانمار نیز به این مناطق پناهنده شده‌اند.
bit.ly/3a0jkFQ

همچنین چند ماه قبل نیز دولت هند، خودمختاری منطقه جامو و کشمیر (با اکثریت مسلمان‌نشین) را سلب کرد تا راه را برای پاکسازی و اخراج مسلمانان از این مناطق هموارتر کند.

طبق بند ۳۵ قانون هند، فروش هرگونه اموال غیرمنقول به افرادی که بومی ایالت جامو و کشمیر نیستند، ممنوع است و فردی ساکنِ دائمی جامو و کشمیر حساب خواهد شد که پیش از سال ۱۹۵۴ (یعنی از ٦٦ سال قبل!!) مقیم این ایالت بوده یا ۱۰ سال به طور دائم و مستمر در آن زندگی کرده و از آن منطقه هرگز خارج نشده باشد.

دولت پس از لغو اصل ۳۷۰ قانون اساسی و بند ۳۵ قانون هند که اختیارات ویژه‌ای برای ایالت جامو و کشمیر در نظر گرفته بود، برای جلوگیری از اعتراض مردم، مدارس و دانشگاه‌ها را تعطیل و تلفن و اینترنت این منطقه را قطع کرد.
bit.ly/2UaiAsU

دولت نارندرا مودی، قبل‌تر نیز صراحتا با اسلام مقابله و ارادتش به اربابان غربی‌اش را نشان داد. او بعد از تصویب قانونی گفت که ما شریعت اسلامی را به زباله‌دان تاریخ فرستادیم.
🌐 t.me/no_atheism/2220

این کشتار مسلمانان و تخریب مساجد همزمان با سفر دونالد ترامپ (رئیس جمهور آمریکا) به هند و دیدار با نارندرا مودی (رئیس جمهور هند) صورت گرفته است.

◾️ ترجمه آیات ۷٤ الی ۷۸ سوره النساء:
آنها كه زندگی دنيا را به آخرت فروخته‌اند بايد در راه خدا پيكار كنند، و آن كس كه در راه خدا پيكار كند و كشته شود يا پيروز گردد پاداش عظیمی به او خواهيم داد. [۷٤] شما را چه شده است که در راه خدا و در راه مردان، زنان و كودكانی كه (به دست ستمگران) تضعيف شده‏‌اند نمی‌جنگید؟ همان افراد (ستمدیده‌ای) كه می‌‏گويند: خدايا ما را از اين شهر كه اهلش ستمگرند بيرون ببر و برای ما از طرف خود سرپرستی قرار بده و برای ما از طرف خود، يار و ياوری تعيين کن [۷٥]
آنان که ایمان آورده‌اند، در راه خدا می‌جنگند؛ و کسانی که کافر شده‌اند، در راه طاغوت می‌جنگند. پس شما با یاران شیطان بجنگید، که یقیناً نیرنگ و توطئه شیطان، سست و ضعیف است. [۷٦]
آيا داستان كسانى را كه به آنان گفته شد [عجالتا] دست از جهاد نگه‌داريد و نماز را برپا داريد و زكات بپردازيد ندانسته‏‌اى؟ كه چون بعد از آن بر ایشان جهاد واجب شد، آنگاه گروهى از آنان، از مردم مانند خدا می‌ترسیدند و يا حتى بیشتر از خدا. و [در دل‏] می‌‏گفتند: خدایا چرا برای ما جهاد را فرض کرده‌ای، و چرا ما را تا زمانی نزدیک [که زمان مرگ طبیعی است] مهلت ندادی؟ (به آنها) بگو: بهره و زندگی دنيا، ناچيز و بی‌ارزش است و براى كسى كه تقوا پيشه كند آخرت بهتر است، و به شما کمترین ستمی نخواهد شد‏. [۷۷]
هر کجا باشید هر چند در برج‌های بلند و استوار، مرگ شما را فرا خواهد گرفت… [۷۸]

expand_less
X
منوی اصلی
X