دموکراسی و داعیان حقوق بشر!!!

دموکراسی و داعیان حقوق بشر!!!

شهریور ۲۰, ۱۳۹۸

🔴 دموکراسی‌ای که از سوی داعیان حقوق بشر به آن دعوت می‌شود را بهتر بشناسیم.

🔹حجاب در دبستان‌های اتریش ممنوع شد!
با تصویب پارلمان اتریش دختران در دبستان حق ندارند کل سر یا قسمتی از سر را بپوشانند و پوشاندن سر برای دختران در ابتدایی ممنوع شد! به گفته کارشناسان این قانون، روسری اسلامی را مورد هدف قرار داده است تا دختران ابتدایی را مجبور کنند که روسری بر سر نداشته باشند.
🌐 https://bit.ly/2JlGXiN

🔹چندی پیش نیز خبری منتشر شد مبنی بر اینکه مجری شبکه خبری بی‌بی‌سی به دلیل توهین به نوه ولیعهد بریتانیا برکنار شد!
🌐 https://bit.ly/2VRQkfT

اما اگر همین افراد به قرآن و پیامبر اسلام توهین کنند موضوع فرق می‌کند و توهین آنها می‌شود آزادی بیان و نشر دموکراسی! و هرکس به اینگونه توهین‌ها اعتراض کند به بهانه دفاع از دموکراسی و حقوق بشر و نقض آزادی بیان او را متهم خواهند کرد. همچنین هرگونه مخالفت با اینگونه توهین‌ها را عقب‌افتادگی و جهان سومی می‌نامند!

در قانون دموکراسی که در آن اکثریت مردم تبدیل به خدا می‌شوند هرگونه قانونی ممکن است تصویب شود. دموکراسی یعنی دو گرگ و یک بره برای اینکه شام چه چیزی بخورند، رای‌گیری کنند.

برای مثال منتسکیو می‌گوید:
“در «ولسینی» هنگامی که غلامان آزاد شدند، حق رأی دادن در انتخابات پیدا کردند و حائز اکثر آرا گردیدند و قانونی وضع نمودند که به موجب آن، هر کس از افراد آزاد عروسی کند، یکی از غلامان آزاد شده باید در شب اولِ عروسی، با دختر تازه عروس بخوابد و شب دوم او را تسلیم داماد کند.” [1]

[1] منتسكيو، روح القوانين، ص 428، تهران: امير كبير، چاپ هفتم، 1355

✾•┈┈••✦❀✦••┈┈•✾

expand_less
X
منوی اصلی
X