ستاد فرماندهی آمریکا به کشتن دو غیر نظامی و زخمی کردن سه نفر دیگر در حملات فوریه ۲۰۱۹ در سومالی اذعان کرد

خرداد ۲۲, ۱۳۹۹

#خبر
🔴ستاد فرماندهی آمریکا به کشتن دو غیر نظامی و زخمی کردن سه نفر دیگر در حملات فوریه ۲۰۱۹ در سومالی اذعان کرد.

میزان جنایت‌هایشان علیه مسلمانان آنقدر زیاد است که خودشان هم گاهی اوقات زیر فشار خبرنگاران مجبور به اعتراف به برخی موارد می‌شوند. این مطلب هم بعد از پیگیری‌های فراوان ناظران جنگی، بعد از گذشت بیش از یک سال به آن اقرار کردند. اگرچه این موارد یک از هزاران جنایتشان است که انجام می‌دهند و کسی هم صدایش در نمی‌آید.

منابع کشورها را غارت می‌کنند و در اکثر جاها سیستم‌هایی که مورد تایید خودشان است را سرکار می‌آورند تا بهتر و بدون مشکل بتوانند به غارتشان ادامه دهند و هر کسی علیه سیستم‌هایشان بلند شود را تروریست و افراطی و… می‌نامند. این منطق دنیای امروز است که کشورهای با قدرت نظامی بیشتر غارت کنند (البته به شیوه کاملا محترمانه و به ظاهر صلح آمیز) و هر کسی در برابرشان مقاومت کند هزاران برچسب بر وی می‌زنند و با آن همه رسانه‌ای که تمام ذهن‌ها را کنترل کرده، طرز تفکر و نوع نگاه مردم را نیز تغییر می‌دهند.

به همین راحتی می‌کشند و کسی هم حق ندارد به آنها اعتراض کند. نه دیه‌ای نه چیزی. هر کسی هم جنایت‌های جنگی‌شان را برملا کند با اتهام‌های فراوان مانند اقدام علیه امنیت ملی و… به شدیدترین وجه مجازات می‌شود. مانند محکومیت سنگین برای جولیان آسانژ به علت افشای جنایت‌های جنگی آمریکا در عراق و افغانستان.

اما مگر کسی قدرت اعتراض دارد؟
همه کشورها در دنیا با نیروی نظامی خود را بر جهان حاکم کرده‌اند حال ملحدین از اسلام و قرآن ایراد می‌گیرند که چرا به جهاد و مبارزه دستور می‌دهد…!!
✾•┈┈••✦❀✦••┈┈•✾

expand_less
X
منوی اصلی
X