شایعه درمورد خروج خواننده معروف ایرلندی از اسلام بعد از مسلمان شدن وی

شایعه درمورد خروج خواننده معروف ایرلندی از اسلام بعد از مسلمان شدن وی

تیر ۱۹, ۱۳۹۸

#خبر_شایعه

خواننده معروف ایرلندی كه صداوسيما کلی خبرشو پخش كرد، چند روز پس از مسلمان شدن، هندو‌‌ شد.!
این سرتیتر اکثریت کانالی های الحادی است ولی در اصل یک شایعه است
به چند دلیل؛

دلیل اول: در تویتر رسمی شینید اوکانر خبری از تغییر دین او نیست.

https://twitter.com/MagdaDavitt77?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1053340513871384576&ref_url=https%3A%2F%2Fwww.boomlive.in%2Fno-sinead-oconnor-has-not-converted-to-hinduism-days-after-converting-to-islam%2F

و در سر صفحه تویترش عکس آیات قرآنی قرار داده است و در آخرین تویت هایش تلاوت های قرآنی را نشر کرده است و 11 ساعت قبل (از انتشار این مطلب) گفته است.

«اسلام، راز شادی در زندگی است. مردم با وجود اینکه پول پرست نیستند ولی شاد و خوشحال هستند»

دلیل دوم: در سایت boomlive که مدیران آن غیر مسلمان هستند در 29 اکتبر یعنی سه روز قبل خبری به عنوان fake news یعنی اخبار جعلی نشر شد و مفصلا شایعه هندو شدن شینید اوکانر را رد کرد سر تیتر خبر به این عنوان است.

No, Sinéad O’Connor Has Not Converted To Hinduism Days After Converting To Islam

نه، شینید اوکانر چند روز بعد از مسلمان شدن هندو نشده است.

https://www.boomlive.in/no-sinead-oconnor-has-not-converted-to-hinduism-days-after-converting-to-islam/

نکته نهایی: اگر همه مردم دنیا مسلمان شوند به ملک و عظمت خداوند چیزی اضافه نمی شود و اگر تمام مردم زمین هم آتئیست و بی دین شوند باز خدشه ای به عظمت خداوند وارد نمی شود.
کفر هر کسی در وهله اول به ضرر خود اوست.

﴿وَ مَنْ یَرْتَدِدْ مِنْکُمْ عَنْ دینِهِ فَیَمُتْ وَ هُوَ کافِرٌ فَأُولئِکَ حَبِطَتْ أَعْمالُهُمْ فِی الدُّنْیا وَ اْلآخِرَةِ وَ أُولئِکَ أَصْحابُ النّارِ هُمْ فیها خالِدُون﴾ [بقره: 217]

، ولی کسی که از آیینش برگردد، و در حال کفر بمیرد، تمام اعمال نیک (گذشته) او، در دنیا و آخرت، برباد می‏رود؛ و آنان اهل دوزخند؛ و همیشه در آن خواهند بود.

شیخ عبدالعزیز طریفی می فرماید: بر اسلام افزوده می‌شود و از آن کم نمی‌شود، زیرا سنت پروردگار چنین است که هرگاه یک نفر مرتد شود گروهی به جایش اسلام آورند.

﴿يَا أَيُّهَا الَّذِينَ آمَنُواْ مَن يَرْتَدَّ مِنكُمْ عَن دِينِهِ فَسَوْفَ يَأْتِي اللّهُ بِقَوْمٍ يُحِبُّهُمْ وَيُحِبُّونَهُ﴾ [مائده: ۵۴]

«ای کسانی که ایمان آورده‌اید هرکس از شما از دین خود برگردد به زودی الله گروهی [دیگر] را می‌آورد که آنان را دوست می‌دارد و آنان [نیز] او را دوست دارند».

expand_less
X
منوی اصلی
X