نتایج اعلام شده توسط دانشمندان آمریکایی و بریتانیایی بعد از بررسی روی پانصد هزار انسان: حتی یک ژن همجنس‌گرایی یافت نشد!

نتایج اعلام شده توسط دانشمندان آمریکایی و بریتانیایی بعد از بررسی روی پانصد هزار انسان: حتی یک ژن همجنس‌گرایی یافت نشد!

مهر ۸, ۱۳۹۸

📌نتایج اعلام شده توسط دانشمندان آمریکایی و بریتانیایی بعد از بررسی روی پانصد هزار انسان: حتی یک ژن همجنس‌گرایی یافت نشد!

از دیرباز طرفداران همجنس‌بازی می‌گفتند که این افراد در ذاتشان و به اصطلاح علمی در ژن‌شان این تمایلات وجود دارد. اما این تحقیقات گسترده این نظریه را رد کرد و نشان می‌دهد که همجنس گرایی نوعی انحراف جنسی در جامعه انسانی است.

🔻نتایج این تحقیقات گسترده روی نیم میلیون انسان نشان داد که همجنس گرایی چیزی جز هوس‌بازی و تنوع‌طلبی افسار گسیخته انسان‌های معاصر نیست که جامعه را به سوی فساد، ابتذال و تباهی می‌کشاند.
🌐 https://bbc.in/2zCagGN

🔻حتی اگر این موضوع نیز ثابت می‌شد که همجنسبازی نوعی دلیل ژنتیکی و طبیعی دارد باز دلیل نمی‌شد که ما آن را عادی و قانونی بدانیم همانگونه که ژن‌هایی مثل ژن‌خشونت در بعضی افراد فعال‌تر است اما آیا این دلیل می‌شود ما حق قتل و خشونت را برای این افراد به رسمیت بشناسیم؟!

اگر افرادی نیز می‌گویند که این احساس در همجنسبازان وجود دارد پس نباید این این احساسات را سرکوب کرد، به آنها می‌گوییم که این آزادی جنسی که شما به دنبال آن هستید هر روز دامنه‌ی انحرافات آن گسترده‌تر می‌شود تا جایی که حزب لیبرال سوئد درخواست قانونی کردن رابطه‌ی جنسی بدون هیچ قید و بند با مادر، برادر، خواهر و پدر شد. همچنین آنها درخواست قانونی کردن رابطه‌ی جنسی با جسد و انسان‌های مرده را کرده بودند.
به راستی که اگر دین از جامعه حذف شود انسان تبدیل به حیوانی دو پا می‌شود که هیچ اخلاقی نخواهد داشت و هیچ عملی از وی بعید نیست و وقاحتش به جایی می‌رسد که تمام این اعمال را آزادی می‌داند.

🌐 https://dailym.ai/1QZ9iU9

🌐 https://bit.ly/1oE3oRq

☑️ شیخ عبدالعزیز طریفی:

🔸«آزادی به معنای رهایی عقل است نه رهایی نفس. عقل اگر آزاد باشد انسان را به سوی هدایت می‌برد و نفس اگر آزاد باشد او را به سوی هوا و هوس می‌کشاند.»

🔸«آزادی یعنی توانایی رسیدن به نیازی که از تو باز داشته‌اند، نه ممنوعی که به آن نیازی نداری… هر آزاد شدنی از امر الله به معنی بندگی امر شیطان است. انسان برای اطاعت آفریده شده؛ حال خود سرورش را انتخاب کند.»

expand_less
X
منوی اصلی
X